Backlight Warszawa

Backlight_1

Backlight Warszawa

Backlight Warszawa to trwały wydruk wykonywany w dużych i małych formatach, na materiałach dających przy oświetleniu tylnym mocne kolory oraz wyraziste kształty. Materiał ten idealnie rozprasza światło i można go zadrukować z obu stron. Takie rozwiązanie sprawia, że jednolite powierzchnie pozbawione są plam i pasków wynikających z technologii druku.

Nie występuje też efekt przebarwienia druku przy ekspozycji dziennej. Efektowność reklam na tym nośniku jest szczególnie widoczna w porze nocnej, gdy podświetlony obraz przyciąga przechodniów wysokim nasyceniem kolorów. Materiał używany do reklam tego typu jest materiałem winylowym posiadającym właściwości przepuszczające i rozpraszające światło.

Nośnik typu Backlight jest montowany i napinany na kasetonie wykonanym ze specjalistycznych profili aluminiowych, a źródłem światła są lampy jarzeniowe lub LED umieszczone wewnątrz konstrukcji. Wydruk wykonywany w wyższych nasyceniach kolorystycznych, powoduje zwiększenie atrakcyjności grafiki reklamowej po jej podświetleniu. Materiał ten łączy się za pomocą specjalnych taśm, które po podświetleniu grafiki nie są w ogóle zauważalne, co było by widoczne w przypadku zastosowania standardowych zgrzewów.

Backlight_2

 

Backlight_4

Backlight_5

Backlight_6

Backlight_7

Backlight_8

Menu