Canvas Warszawa

791361313 
  

 

Canvas_11

Canvas Warszawa

Canvas to wysokiej jakości płótno, które znakomicie nadaje się do profesjonalnego zadruku. Obrazy na płótnie Canvas powstają metodą eco-solwent, solwent lub UV, wynikiem czego jest wierne odzwierciedlenie grafiki, zdjęcia czy obrazu. Canvas swoim wyglądem przypomina płótno malarskie, będzie więc ciekawą i oryginalną propozycją ozdoby mieszkania, biura czy innego pomieszczenia.

Canvas Warszawa to oferta, która pozwala na zamówienie nadruku na płótnie Canvas według własnego wzoru. Wystarczy wysłać do nas plik z grafiką lub zdjęciem i poczekać na wycenę naszych specjalistów. Płótno idealnie komponuje się z blejtramem, dzięki czemu powstaje obraz, który prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko.

Przeglądając naszą ofertę znajdziesz także inne sposoby na udekorowanie mieszkania czy biura. W naszej warszawskiej drukarni cyfrowej zamówisz wielkoformatowe fototapety, plakaty, obrazy na szkle i pleksie czy na drewnie. Posiadamy nowoczesny park maszyn, który umożliwia druk najnowszą techniką druku UV, ale także i druku cyfrowego i solwentowego.

Canvas_1

Canvas_14

Canvas_12

Canvas_16

Canvas_13

Canvas_10

Canvas_2

Canvas_3

Canvas_4

Canvas_5

 

Canvas_7

Canvas_8

Canvas_9

Menu