Druk na meblach Warszawa

791361313 

 

 

Druk_na_meblach_1

Druk na meblach Warszawa

Coraz częściej stosowany jest druk na meblach aby według własnych upodobań zmienić wygląd mebli nowo zakupionych, lub zmienić wygląd tych starych. Nadruki na meblach stosowane są także jako element promocyjny czy dekoracyjny do firm. Najczęściej na nadruki na meblach decydują się właściciele firm aby zmienić dotychczasowy wygląd biura.

Oferujemy Państwu druk na płycie meblowej, szkle i drewnie. Wykonujemy nadruk wysokiej jakości, trwały, odporny na ścieranie. Proponujemy współpracę producentom mebli różnego rodzaju, projektantom wnętrz oraz innym osobom zainteresowanym tą usługą. Nasze usługi sprawią, że każdy mebel może być niepowtarzalny. Co ważne, mamy możliwość wydruku koloru białego, więc podłoże nie musi być białe. Na szkle możemy drukować „od spodu”, zadruk jest bezpieczny, mimo to dodatkowo możemy każdy zadruk zalaminować, w przypadku szkła okleić folią bezpieczną.  

Usługa ta świetnie sprawdza się w przypadku wszelkich rodzajów mebli: szaf, mebli kuchennych, komód. Druk na meblach ma także zastosowanie w szeroko pojętym handlu jako meble wystawiennicze meble w galeriach handlowych oraz w firmach np na recepcji.

Druk_na_meblach_2

Druk_na_meblach_3

Druk_na_meblach_4

Druk_na_meblach_5

Menu