Druk na plexi Warszawa

791361313 
  

 

Druk_na_plexi_3

Druk na plexi Warszawa

Druk na plexi to coraz popularniejsza forma ozdoby tego materiału. Służy zarówno do dekoracji, jak i reklamy. Płyty z nadrukowanym obrazem zdobią sklepy, centra handlowe, galerie sztuki, wystawy, mieszkania prywatne czy salony kosmetyczne. To również świetne rozwiązanie na targi lub wystawy. Druk na plexi Warszawa może służyć również do wykonywania wszelkich plansz oraz tablic informacyjnych i reklamowych. Zapewnia wytrzymałość, wierne odzwierciedlenie kolorów oraz niezwykle wyraźny obraz.

Druk na plexi odbywa się na nowoczesnym ploterze za pomocą druku UV. Jest to w tym momencie najnowsza technologia druku, dzięki której osiągamy lepszy efekt końcowy niż na przykład za pomocą druku solwentowego. Prowadzimy usługi profesjonalnego druku na plexi oraz innych powierzchniach - między innymi druk na szkle, druk na tkaninach, druk na folii, druk na PVC, nadruki na płytach CD i DVD, drewnie itp.

Zrealizujemy każde zlecenie, każdy wzór –zachęcamy do kontaktu, w razie wątpliwości służymy radą i pomocą. Posiadamy doświadczony personel, regularnie bierzemy udział w szkoleniach,  a naszym klientom zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.

Druk_na_plexi_1

Druk_na_plexi_2

Druk_na_plexi_4

Druk_na_plexi_5

Druk_na_plexi_0

Menu