Druk na tworzywach Warszawa

791361313 
  

 

Druk_na_tworzywach_1

Druk na tworzywach Warszawa

Tworzywa sztuczne wykorzystuje się do tworzenia plansz, tablic i szyldów reklamowych. Powierzchnie te znakomicie nadają się do nadruku logotypów i grafiki, a nawet zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Druk na tworzywach Warszawa to oferta skierowana do agencji reklamowych, przedstawicieli handlowych, architektów, dekoratorów wnętrz, właścicieli punktów sprzedaży czy wystawców. Druk na tworzywach sztucznych to między innymi druk na plastiku, piance, plexi, skórze, kartonie, aluminium, Dibondzie, PVC oraz innych tworzywach sztucznych i materiałach syntetycznych.

Materiały podkładowe można poddać obróbce, stworzyć kształty i gabaryty wedle uznania.Druk na tworzywach to wysoka, niemal fotograficzna jakość wydruku. Dzięki technologii druku UV, obrazy na plexi czy piance prezentują się bardzo wyraźnie, zadrukowana powierzchnia jest odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.Jeśli interesuje Państwa druk na tworzywach Warszawa, prosimy wysłać do nas plik ze zdjęciem i informacje na temat wybranego tworzywa.

My natychmiast dokonamy wyceny i skontaktujemy się z Państwem.Drukujemy na własnych lub powierzonych materiałach podkładowych! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – niskie ceny i fachowa obsługa – Andrus to gwarancja jakości!

Druk_na_tworzywach_2

Druk_na_tworzywach_3

Druk_na_tworzywach_4

Druk_na_tworzywach_5

Druk_na_tworzywach_6

Druk_na_tworzywach_7

Menu