Druk odporny na deszcz

791361313 

Druk odporny na deszcz

Druk odporny na deszcz

Technologie nadruku, które są odporne na zmienne czynniki atmosferyczne, to podstawa trwałych materiałów reklamowych czy na wystawy plenerowe. Najlepiej sprawdzi się tutaj druk UV lub druk solwentowy, które wykorzystują najnowsze technologie i pozwalają na długotrwałą ekspozycję produktów na zewnątrz mimo deszczu, śniegu czy nadmiernego nasłonecznienia.

Druk odporny na deszcz

Wodoodporne nadruki UV

Zakład poligraficzny druknawszystkim.pl od wielu lat z powodzeniem realizuje kolejne zlecenia klientów. W naszej pracowni posiadamy najnowocześniejsze maszyny, które umożliwiają nam wykonywanie nadruków odpornych na zmienne warunki pogodowe.

Druk odporny na deszcz

Druk solwentowy odporny na deszcz

Podejmiemy się nawet najbardziej ekscentrycznych i oryginalnych projektów, ponieważ to właśnie dzięki nim wciąż się rozwijamy i możemy próbować nowych rzeczy. Co istotne, pracujemy w pełni samodzielnie, dzięki czemu realizowane przez nas zlecenia zostają wykonane z zachowaniem najwyższych standardów. Stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego nasze produkty są trwałe i wytrzymałe.

Druk odporny na deszcz

Druk odporny na zmiany pogody

Przy pomocy technologii UV możemy nanieść nadruki niemal na każdy materiał i powierzchnię. Jest ona bardzo precyzyjna i pozwala w pełni odwzorować wcześniej przygotowany projekt. Z kolei druk solwentowy nie jest aż tak dokładny, ale sprawdzi się on świetnie przy zleceniach wielkoformatowych, np. przy tworzeniu banerów reklamowych, gdzie detal nie jest aż tak istotny.

Druk odporny na deszcz

Wodoodporna technika nadruku

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą usług dostępną na naszej stronie internetowej druknawszystkim.pl. Być może będziemy mogli pomóc Państwu również przy innych projektach.

Druk odporny na deszcz

Menu