Druk Poleczki Warszawa

Obszar_dzialalnosci_1

Druk Poleczki Warszawa

Drukarnia ANDRUS oferuje produkty oraz usługi najwyższej jakości. To co wyróżnia Nas na rynku drukarskim to realizacja skomplikowanych i nietypowych zleceń, które naszym klientom dają nowe możliwości w branży reklamy i nie tylko.

Posiadany przez nas park maszynowy pozwala sprostać wszelkim zadaniom. Silny nacisk kładziemy na jakość i termin wykonania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i uczciwie. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę, a także terminową realizację zamówień.

Oferujemy:
druk wielkoformatowy
druk na szkle
druk na aluminium
druk na pleksi druk na PCV
druk na tkaninach
kasetony
posy i standy reklamowe
druk UV
druk solwentowy
i wiele innych
 

Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Nie boimy się wyzwań stawianych nam przez klientów i dlatego naszą dewizą jest - Drukujemy na wszystkim.

Wszystko zależy od pomysłowości naszych klientów. My zrealizujemy dla Państwa każdy projekt, wzór oraz format.

Obszar_dzialalnosci_2

Drukarnia ANDRUS specjalizuje się w szeroko rozumianej produkcji artykułów reklamowych, takich jak wszelkiego rodzaju tablice reklamowe, plakaty, rollupy, potykacze reklamowe, standy tekturowe i z PCV, displaye z plexy lub podświetlane, stojaki na ulotki i reklamowe, naklejki, naklejki podłogowe w dowolnym kształcie, naklejki magnetyczne, naklejki samochodowe, auto reklamy, banery reklamowe, banery reklamowe dwustronne bez bandingu, siatki Mesh zewnętrzne, fototapety, menuboardy, menuboardy podświetlane, podświetlane litery blokowe, kasetony reklamowe świetlne, kasetony z dibonda podświetlane diodami, reklamy diodowe, plakaty wielkoformatowe, smycze reklamowe, gadżety reklamowe z nadrukiem i wiele innych.

Drukarnia ANDRUS, dzięki stosowaniu ploterów najwyższej na świecie jakości i obecności od prawie 30 lat na rynku, stworzyła Centrum Druku Cyfrowego na Ursynowie, które oprócz druku solwentowego i UV najwyższej jakości oferuje druk UV z białym atramentem bardzo wysokiej jakości, druk bezpośredni UV na PCV i pleksi, druk na piance z wycięciem postaci w dowolnym kształcie, druk na dibondzie, wydruki wielkoformatowe, druk na tkaninach, druk na szkle, druk na corianie, nadruki na płytach płaskich do 5 cm grubości, nadruki na materiałach z rolki, nadruki CMYK na gadżetach reklamowych, nadruki DTG, druk na płytach aludibond itp.

Obszar_dzialalnosci_3

Dzięki zastosowaniu bardzo dużej różnorodności zarówno materiałów jak i technik drukarskich nasze produkty mają szerokie zastosowanie nie tylko w reklamie bezpośredniej, ale także tworząc dekoracje wnętrz salonów, sklepów, stacji benzynowych, hal wystawowych, biur hoteli, mieszkań itp.

Najczęściej wykorzystywane produkty to między innymi menuboardy podświetlane na stacje benzynowe, wszelkie naklejki z logo firmy, fototapeta na recepcje biura, stojaki banerowe na wystawy i do sklepu, fototapety z fotolia.pl fototapety bardzo wytrzymale nadruki, baner informacyjno-reklamowy na plot budowy, szkło z nadrukiem do kuchni, druk na szkle do łazienki, poddruk na szkle z białym do podświetleń, panele szklane z nadrukiem do kuchni, szkło na recepcje w biurze z nadrukiem, stojaki reklamowe do ustawienia przed sklepem, tablice reklamowe z PCV z nadrukiem UV wydrukowane na ploterze tablicowym, bardzo wytrzymałe nadruki reklamowe na zewnątrz odporne na słońce i deszcz i inne warunki atmosferyczne, naklejki dwustronne na folii bezbarwnej czy transparentnej, banery z pleksi, targowe ścianki reklamowe, druk na meblach, wydruki na płytach meblowych, druk z białym atramentem na sklejce, druk na płytach MDF z frezowaniem dowolnego kształtu, szafa z nadrukiem dowolnego zdjęcia, druk indywidualnych tapet do domu, druk UV na płaskich podłożach, reklamy okienne z dekoracją i wiele innych.

W naszej ofercie znajduje się także montaż wszystkich naszych produktów, oklejanie samochodów foliami do środków transportu folie 5-7 lat, oklejanie witryn sklepowych, banery z montażem, oklejanie aut foliami reklamowymi, oznakowanie biur tabliczkami z PCV, oklejanie witryn stacji benzynowych.

Obszar_dzialalnosci_4

Obszar_dzialalnosci_5

Obszar_dzialalnosci_6

Obszar_dzialalnosci_7

Obszar_dzialalnosci_8

Obszar_dzialalnosci_9

Obszar_dzialalnosci_10

Obszar_dzialalnosci_11

Obszar_dzialalnosci_12

Menu