Druk solwentowy Warszawa

791361313 
  

 

Druk_solwentowy_1

Druk solwentowy Warszawa

Druk solwentowy to metoda druku, w której zamiast tradycyjnego tuszu wykorzystywany jest tusz solwentowy. Technologia druku farbami solwentowymi jest odporna na niskie i wysokie temperatury, deszcz, słońce oraz na promieniowanie UV.Druk solwentowy Warszawa może być wykorzystywany do dekoracji i reklamy – tworzenia obrazów, afiszów czy plakatów.

Nowoczesny ploter UV pozwala drukować na najróżniejszych powierzchniach, między innymi takich jak tkanina, Dibond, drewno, siatka, folia, materiał banerowy czy papier. W ofercie mamy również błyszczący druk solwentowy. Oprócz technologii druku solwentowego, proponujemy Państwu także wydruk UV. To nowsza technologia, którą stosuje się zamiennie, bądź jako uzupełnienie druku solwentowego.

Druk solwentowy rożni się od druku UV między innymi szybkością wydruku.  Drukowanie solwentem zajmuje więcej czasu, gdyż wydrukowany obraz musi jeszcze wyschnąć. Tymczasem wydruk UV jest gotowy natychmiastowo - od razu można go zwinąć i wysłać do klienta. Wielkoformatowy druk UV pozwala osiągnąć lepszą jakość i precyzję, jest jednak droższy od druku solwentowego. Dodatkowo eliminuje potrzebę naklejania folii, można go stosować na różne podłoża.

Druk_solwentowy_3b

Druk_solwentowy_4a

Druk_solwentowy_5

Druk_solwentowy_6

Menu