Druk wielkoformatowy Warszawa

791361313 
  

 

Druk_wielkoformatowy_1

Druk wielkoformatowy Warszawa

Studio poligraficzne oferuje profesjonalny druk wielkoformatowy Warszawa. Używamy nowoczesnych maszyn do bezpośredniego druku UV, dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej nietypowe i oryginalne zlecenie.Drukujemy na każdym podłożu - między innymi płótno malarskie, szkło, kamień, tektura, plexi, hips, PCV, drewno, blacha, rolety, skóra, canvas, foamx, tapeta, folia szroniona, wykładzina.

Druk wielkoformatowy w Warszawie

Nakładamy również lakier. Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany personel, który służy radą i pomocą. Tworzymy dla naszych klientów produkt najwyższej jakości, dbamy o każdy szczegół. Za pomocą druku wielkoformatowego możemy stworzyć niezwykle efektowne obrazy na szkle, pleksie czy drewnie. Dostarczamy także fototapety, ulotki, plakaty, afisze czy wizytówki. Skontaktuj się z nami, a my ekspresowo wycenimy projekt. Jeśli nie korzystałeś jeszcze z naszych usług, dostaniesz 10 % zniżki.

Druk na wielkim formacie

Technologia druku na ekologicznej tekturze o strukturze plastra miodu, powoduje że ma on wysoką odporność na wodę, wszelkie warunki atmosferyczne, niskie i wysokie temperatury, a także na promieniowanie UV.

Druk wielkoformatowy stosowany jest zarówno w architekturze, jak i reklamie oraz przemyśle. Pozwala na pokrycie ogromnych powierzchni reklamowych.

Druk_wielkoformatowy_2

Druk_wielkoformatowy_3

Druk_wielkoformatowy_4

Druk_wielkoformatowy_5

Menu