Foliowanie Warszawa

791361313 
  

 

 

 

Foliowanie Warszawa

Foliowanie to inaczej zabezpieczenie zadrukowanej powierzchni folią. Foliować można jedno lub dwustronnie, sam proces nazywany jest również laminowaniem. Foliowanie usztywnia i zabezpiecza powierzchnie druku przed wilgocią uszkodzeniami mechanicznymi, chemicznymi i promieniowaniem UV. Użycie folii bezpośrednio na druk podkreśla także walory artystyczne. Foliowaniu poddaje się drukowane na różnorodnych materiałach podkładowych obrazy i zdjęcia – w ten sposób jeszcze bardziej okazale prezentują się one w salonie czy gabinecie.

Nasza firma oferuje laminowanie w folię zwykłą książek, gadżetów reklamowych, wydruków na płótnie canvas, Dibondzie, na plexi, PCV, tekturze czy innych materiałach podkładowych.

Oferujemy laminowanie zarówno zakupionych u nas plakatów, obrazów i profesjonalnych wydruków w technologii UV. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą i nie martw się, jeśli nie znalazłeś tam tego, czego szukałeś - jesteśmy otwarci na każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie.

Foliowanie_2

Foliowanie_3

Foliowanie_4

Foliowanie_1

Foliowanie_6

Foliowanie_7

Foliowanie_8

Foliowanie_9

Menu