Jak czyścić reklamy

791361313 

Jak czyścić reklamy

Jak czyścić reklamy

Odpowiedni sposób czyszczenia reklam wydłuża ich żywotność, dzięki czemu mogą nam one posłużyć przez kolejne miesiące czy nawet lata. Wiąże się to także z oszczędnością pieniędzy, ponieważ kiedy odpowiednio dbamy o swoje materiały promocyjne, nie ma konieczności zamawiania nowych.

Jak czyścić reklamy

Prawidłowe czyszczenie reklam

Na trudniejsze do wyczyszczenia zabrudzenia narażone są przede wszystkim reklamy zewnętrzne, które na co dzień mają styczność z ulicznym pyłem, spalinami samochodów czy zmiennymi warunkami pogodowymi.

Jak czyścić reklamy

Czyszczenie reklamy świetlnej

Reklamy świetlne najlepiej jest czyścić przy użyciu wypłukanej w czystej wodzie ściereczki z mikrofibry. Wcześniej należy upewnić się jednak, czy na kasetonach nie znajdują się drobiny piasku lub inne twarde zabrudzenia, które mogłyby porysować powierzchnię reklamy. W takim wypadku najlepiej jest skorzystać ze sprężonego powietrza, co pozwoli nam bezpiecznie oczyścić kasetony. Co istotne, do czyszczenia reklam świetlnych nie używa się żadnych substancji chemicznych, a już w szczególności rozpuszczalników. Wystarczy nieco czystej wody.

Jak czyścić reklamy

Skuteczne oczyszczenia banerów

Ostrożność należy zachować również podczas czyszczenia banerów oraz flag reklamowych, jednak przy nich można już zastosować lekkie środki czyszczące w postaci mydła lub detergentu. Podobnie jak w przypadku reklam świetlnych, należy unikać rozpuszczalników.

Jak czyścić reklamy

Sposób na wyczyszczenie reklamy

Wbrew pozorom to właśnie najprostsze metody czyszczenia są najlepsze dla wszelkiego rodzaju reklam i to one pozwalają utrzymać nasze materiały promocyjne w świetnym stanie przez długi czas.

Jak czyścić reklamy

Menu