Jak wykonać projekt plakatu

791361313 

Jak wykonać projekt plakatu

Jak wykonać projekt plakatu

Chwytliwy i przyciągający uwagę plakat to znakomity sposób na reklamowanie swoich produktów w przestrzeni miejskiej. Jednak aby wykonać ciekawy plakat, który będzie wyróżniał się na tle innych materiałów promocyjnych, podczas jego projektowania należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Jak wykonać projekt plakatu

Realizacja projektu plakatu

Przede wszystkim warto dostosować rozmiar plakatu do miejsca, gdzie chcemy go umieścić. Jeżeli mamy zamiar zawiesić go np. w komunikacji miejskiej, jego wymiary powinny być dopasowane np. do wielkości szyb lub siedzeń środka transportu. Najpopularniejsze rozmiary plakatów zaczynają się od A0 (840 × 1180 mm), a kończą na A3 (A3 - 297 × 420 mm). Istnieje jednak możliwość indywidualnego doboru wielkości reklamy do konkretnego projektu.

Jak wykonać projekt plakatu

Planowanie projektu plakatu

Podczas projektowania plakatów równie istotną kwestią jest selekcja oraz sposób rozmieszczenia na nim treści. Nie należy umieszczać na nich zbyt dużo informacji. Ważne, aby plakat zawierał tylko to, co konieczne, np. data, miejsce oraz czas wydarzenia. Tekst powinien zostać wzbogacony o ciekawe grafiki, które będą przyciągać uwagę przechodniów. Liczy się także jakość samego wydruku, który ogromnie wpływa na odbiór całego projektu.

Jak wykonać projekt plakatu

Jak stworzyć projekt plakatu

Pracownia poligraficzna druknawszystkim.pl w dbałości o najdrobniejszy szczegół zrealizuje Państwa projekt plakatu. Nasz zakład został wyposażony w nowoczesne maszyny, dzięki którym gotowe wydruki prezentują najwyższą jakość oraz fotograficzną dokładność.

Jak wykonać projekt plakatu

Wykonanie projektu plakatu

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie oraz wstępnie omówimy Państwa projekt. Do usłyszenia!

Jak wykonać projekt plakatu

Menu