Kolorystyka do druku

791361313 

Kolorystyka do druku

Kolorystyka do druku

Standardowo do druku najczęściej wykorzystuje się kolorystykę CMYK. Skrót ten oznacza zestaw czterech głównych barw farby drukarskiej - błękitny (Cyan), purpurowy (Magenta), żółty (Yellow) oraz czarny (Key). Kolor powstaje tutaj w wyniku odbicia światła od zadrukowanej powierzchni materiału. 

Kolorystyka do druku

Jakie kolory używa się do druku

Nieco inny model barw reprezentuje kolorystyka RGB, na którą składa się czerwony (Red), zielony (Green) oraz niebieski (Blue). W tym wypadku kolor widoczny jest za sprawą diod, które świecą we wspomnianych wcześniej trzech kolorach i razem tworzą piksel na monitorze. Jeśli Państwa projekt został przygotowany w modelu RGB, przed przesłaniem go do drukarni warto przekonwertować go na kolorystykę CMYK, dzięki czemu barwy gotowego produktu będą zgodne z Państwa projektem. 

Kolorystyka do druku

Kolory używane w drukarni

Firma druknawszystkim.pl wykona dla Państwa trwałe i odporne nadruki na niemal każdym materiale. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej, dlatego bez najmniejszego problemu zrealizujemy nawet najbardziej nieoczywiste i nietuzinkowe pomysły naszych klientów. 

Kolorystyka do druku

W jakich kolorach przygotować projekt

Indywidualnie dobieramy materiał oraz technikę nadruku do każdego zlecenia, dzięki czemu gotowe produkty odznaczają się wysoką odpornością na ścieranie i z fotograficzną dokładnością odzwierciedlają projekty naszych klientów. 

Kolorystyka do druku

Kolory projektu do druku

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i przedstawimy pełną ofertę usług naszego zakładu poligraficznego. 

Kolorystyka do druku

Menu