Metalprints Warszawa

Metalptints_2

Metalprints Warszawa

Metalprints to nic innego jak druk bezpośrednio na powlekanych blachach aluminiowych. Dzięki zaawansowanej technice i nowoczesnym maszynom metalprints mogą przybierać formę prawdziwych dzieł sztuki. Różnorodne kształty, formy i rozmiary materiału podkładowego w połączeniu z nadrukiem tworzą ciekawe i stylowe obrazy. Można je wykorzystać zarówno do dekoracji pomieszczeń mieszkalnych, jak i biurowych czy handlowych.  Metalprints charakteryzują się żywymi kolorami, wyraźnym i szczegółowym wydrukiem oraz wiernym odzwierciedlaniem wszystkich szczegółów. Warto je także zalaminować, co nie tylko zabezpieczy metalprints przed uszkodzeniami, ale podniesie walory estetyczne.

Firma Andrus zajmuje się profesjonalnym wydrukiem – tworzymy wielkoformatowe wydruki reklamowe, jak i przeznaczone do dekoracji i ozdoby plakaty, obrazy na szkle, tworzywach sztucznych, Dibondzie, pleksie czy drewnie. Posiadamy nowoczesny park maszyn, w tym szwajcarski ploter UV.

Wieloletnie doświadczenie, fachowa i szybka obsługa, niskie ceny, zabezpieczona wysyłka kurierem – gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu!

Metalptints_6

Metalptints_1

Metalptints_5

Metalptints_7

Metalptints_3

Metalptints_4     Metalptints_8

 

Menu