Nadruk na MDF

791361313 

Nadruk na MDF

Nadruk na MDF

Nadruki na płytach MDF najczęściej stosowane są podczas aranżowania wnętrz i renowacji starych mebli. Można wykorzystać je do stworzenia unikalnych dekoracji do domu lub firmy, a także jako reklamę sezonowych stoisk lub plenerowych lokali gastronomicznych.

Nadruk na MDF

Druk na płytach meblowych

W pracowni poligraficznej druknawszystkim.pl wykonujemy nadruki UV zarówno na drewnie, jak i materiałach drewnopodobnych. W zakładzie wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki którym trwałość stworzonych przez nas nadruków zostaje maksymalnie wydłużona.

Nadruk na MDF

Nadruki na sklejce

Co więcej, zadrukowane płyty meblowe mogą być wykorzystywane także w plenerze, ponieważ zostają przez nas odpowiednio zabezpieczone, w efekcie czego są odporne na ścieranie oraz działanie różnych czynników zewnętrznych.

Nadruk na MDF

Druk na płytach pilśniowych

Zależy nam na najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego każde zlecenie wykonujemy samodzielnie. Nie korzystamy z pomocy innych firm, dzięki czemu oszczędzamy także Państwa czas i pieniądze.

Nadruk na MDF

Trwałe nadruki na MDF

Jeżeli potrzebują Państwo wykonać nadruki na drewnie lub płytach MDF, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Szybko wycenimy Państwa projekt i z przyjemnością go zrealizujemy.

Menu