Naklejki Warszawa

791361313 

  

 

Naklejki_1

Naklejki Warszawa

Naklejki to kawałek papieru/folii o samoprzylepnych właściwościach. Andrus, nowoczesna drukarnia z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym sprzętem wykonuje naklejki na zróżnicowanych materiałach – jest to między innymi papier samoprzylepny w różnych kolorach, a także folia adhezyjna, folia plombowa, folia mrożona, folia permanentna, folia łatwo usuwalna.

Naklejki Warszawa mają szereg zastosowań- mogą posłużyć na przykład jako etykiety na produkty i opakowania, naklejki na sprzęty RTV i AGD (naklejki samoprzylepne, które po oderwaniu nie zostawiają śladu) czy naklejki reklamowe. Ciekawą i stosunkowo nowatorską formą reklamy jest wykorzystanie naklejek podłogowych, które oczywiście także jesteśmy w stanie dla Państwa przygotować.

Naklejki można przykleić niemal w każdym miejscu, na każdym materiale - folii, szkle, papierze, drewnie czy metalu. Oferujemy druk naklejek w dowolnym kształcie, kolorze i rozmiarze.  Przygotujemy dla Państwa każdy wzór, oferujemy nie tylko niskie ceny, ale i atrakcyjne rabaty dla nowych klientów i błyskawiczną wycenę oraz realizację zamówionego projektu.

Naklejki_2

Naklejki_3

Naklejki_4

Naklejki_5

Naklejki_6

Naklejki_7

Naklejki_8

Naklejki_9

Naklejki_10

Naklejki_11

Naklejki_12

Menu