Obrazy na szkle

791361313 

Obrazy_na_szkle_1

Obrazy na szkle

Wydrukowane w fotograficznej jakości zdjęcia na płótnie to doskonały sposób na to, by Państwa ulubione fotografie zamieniły się w prawdziwe obrazy, którymi ozdobicie każde pomieszczenie. Obraz drukowany na szkle można zamocować bezpośrednio na ścianę podobnie jak antyramę.

Dla każdego z Nas Kuchnia zajmuje wyjątkowe miejsce w naszym domu. Jej wygląd ma dla nas duże znaczenie. Nic więc dziwnego, że ogromnym zainteresowaniem cieszy się druk na szkle właśnie do kuchni. Można w ten sposób udekorować kuchnię własnymi zdjęciami lub ulubionymi obrazami a nie kupować gotowe obrazy z internetu czy sklepu. Ten rodzaj druku często wykorzystywany jest także w witrynach sklepowych do różnych reklam i ozdób wnętrz. Obrazy na szkle sprawiają że wystrój wnętrza staje się bardziej elegancki i luksusowy.

Oferujemy nadruki obrazów na szkle grafik klientów ale także grafik naszego projektu. Realizujemy takie projekty od samego początku od zakupu szkła, po zrealizowanie całego zamówienia, ale także robimy nadruki na szkle powierzonym nam przez klienta.

Obrazy_na_szkle_5

Obrazy_na_szkle_7

Obrazy_na_szkle_2

Obrazy_na_szkle_4

Obrazy_na_szkle_6

 
 

Menu