Oklejanie witryn Warszawa

791361313 
  

 

Oklejanie_witryn_1

Oklejanie witryn Warszawa

Oklejanie witryn to powszechny sposób ich dekoracji i eksponowania konkretnego przekazu. Wystarczy rozejrzeć się na ulicy – podobizna pięknej kobiety na szybie podpowiada, że mieści się tam salon piękności, fryzjer lub sklep odzieżowy. Z kolei elegancko ubrani ludzie, w garniturach i z uśmiechem na twarzy wskazują najczęściej firmy ubezpieczeniowe, bankowe czy komputerowe.  Dużą popularnością cieszy się na przykład oklejanie witryn Warszawa folią One Way Vision. Zapewnia ona widoczność od wewnątrz zaklejonego obiektu. Znakomicie nadaje się do promocji produktu na reklamie wielkoformatowej o dużych gabarytach.

Nasza drukarnia posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie reklamy wizualnej. Oferujemy oklejanie witryn galerii handlowych, sklepów, restauracji, banków, a także szyb autobusów i innych pojazdów. Wykorzystujemy rożne rodzaje materiałów – m. in. folia One Way Vision, folia odblaskowa, folia witrażowa, folia monomeryczna, folia dekoracyjna, folia fluorescencyjna, mrożonki na szkło, przesłonięcie wnętrza.

Zapraszamy Państwa do zgłaszania nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych projektów – dzięki zastosowaniu najnowszych technologii wydruku i nowoczesnego plotera poradzimy sobie z każdym zadaniem.

 

Oklejanie_witryn_3

Oklejanie_witryn_41

Oklejanie_witryn_5

Menu