Plakat magnetyczny

791361313 

Plakat magnetyczny

Plakat magnetyczny

Plakat magnetyczny to świetna alternatywa dla tradycyjnych dekoracji, które zazwyczaj wymagają wiercenia, aby bezpiecznie zawisnąć na ścianie. Plakat magnetyczny nie jest montowany na kołkach ani gwoździach, dzięki czemu pozostaje on bezinwazyjny dla ścian i jest prosty w obsłudze dla każdego. Sprawdzi się on szczególnie w pomieszczeniach malowanych farbą magnetyczną oraz na innych powierzchniach magnetycznych, np. na domowym AGD czy samochodzie.

Plakat magnetyczny

Spersonalizowany plakat magnetyczny

Nasza profesjonalna pracownia poligraficzna zajmuje się m.in. tworzeniem dekoracji naściennych, w tym także plakatów magnetycznych. Mogą Państwo zamówić u nas plakat z nadrukiem własnego obrazu, grafiki, fotografii lub wzoru w niemal każdym rozmiarze i kształcie.

Plakat magnetyczny

Druk plakatów magnetycznych

Specjalizujemy się w realizowaniu projektów kreatywnych, dlatego bez obaw mogą się Państwo do nas zgłaszać z nawet najbardziej oryginalnymi pomysłami na dekoracje. W pracowni posiadamy nowoczesne maszyny, które z niezwykłą dokładnością odwzorowują każdy detal projektu i dbają o odpowiednie nasycenie i głębie kolorów.

Plakat magnetyczny

Wydruk plakatów magnetycznych

Najbardziej zależy nam na satysfakcji naszych klientów, dlatego nie korzystamy z pomocy podwykonawców. Działamy całkowicie samodzielnie, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość usług i trwałość naszych produktów.

Plakat magnetyczny

Plakat magnetyczny na ścianę

Jeżeli szukają Państwo firmy, która solidnie i szybko wykona dla Państwa dekoracje do wnętrza domu lub firmy, to są Państwo w odpowiednim miejscu. W razie wszelkich pytań i wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Plakat magnetyczny

Menu