Płyta z moim logo

791361313 

Płyta z moim logo

Płyta z moim logo

W pracowni poligraficznej druknawszystkim.pl na zlecenie klienta wykonujemy nadruki w dowolnym formacie na różnych powierzchniach i materiałach. Naszą specjalnością są projekty kreatywne, które wymagają doświadczenia oraz indywidualnego podejścia.

Płyta z moim logo

Płyta CD z grafiką

W szerokim wachlarzu usług naszego zakładu znajdą Państwo m.in. nadruki na płytach CD lub DVD, które stanowią nieoczywistą formę reklamy firmy. Za sprawą nowoczesnych maszyn i technologii jesteśmy w stanie nanieść na powierzchnię płyty dowolną grafikę lub fotografię z zachowaniem wysokiej rozdzielczości i intensywnych barw obrazu.

Płyta z moim logo

Trwały nadruk logo na CD

Wykonanie nadruku na płycie CD lub DVD jeszcze nigdy nie było tak proste! Wystarczy, że podeślą Państwo do nas wybraną przez siebie grafikę, a my szybko i dokładnie przeniesiemy obraz na płytę.

Płyta z moim logo

Nadruk na płycie DVD

Umieszczenie grafiki na powierzchni nośnika to również znakomity sposób na uporządkowanie dotychczasowej kolekcji CD lub DVD, ponieważ dzięki nadrukowanym obrazom będą wiedzieli Państwo, co dokładnie znajduje się na poszczególnych płytach.

Płyta z moim logo

Płyta z logo firmy

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania i przedstawimy szczegóły naszej oferty.

Płyta z moim logo

Menu