Poster Warszawa

791361313 
  

 

Poster_1

Poster Warszawa

Postery mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie – zarówno w nauce, promocji jak i dekoracji. Tak zwane postery naukowe można wykorzystać podczas konferencji, szkoleń czy zjazdów. Na posterze przedstawia się po prostu w formie graficznej wyniki własnych badań czy przemyśleń. Postery zauważymy także na targach i innych imprezach o charakterze promocyjnym.

Postery zdobią ściany naszych domów, ale także i kin, klubów, restauracji, gabinetów medycznych czy sklepów, Praktycznie wszędzie, gdzie można go zastosować, czyli w celach reklamowych bądź dekoracyjnych. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej nietypowe postery, w rożnym formacie. Wystarczy wysłać do nas zdjęcie lub grafikę, a my wykonamy  poster. Do druku używamy nowoczesnej szwajcarskiej maszyny ploter UV, która wykorzystuje technikę druku UV.

Poster powinien komponować się z wystrojem pomieszczenia i przyciągać wzrok ciekawą treścią. Efektownie prezentuje się zwłaszcza oprawiony poster – to dobry pomysł na prezent- niedrogi, za to gustowny i oryginalny.

Poster_2

Poster_3

Poster_4

Poster_5

Poster_6

Poster_7

Poster_8

Poster_9

Poster_10

Poster_11

Poster_12

Menu