Posy Warszawa

Posy_1

Posy Warszawa

POS to skrót od angielskiego wyrażenia Point of Sales. W tłumaczeniu na język polski oznacza to dokładnie punkt sprzedaży. POS-y Warszawa to szeroka oferta reklamowa związana z systemami ekspozycyjnymi i wystawienniczymi. POS-y Warszawa to między innymi stojaki na ulotki, podajniki, ekspozytory, standy reklamowe, displaye, końcówki regałów, wyspy paletowe, wobbery, stopery, potykacze, ścianki informacyjne, zabudowy targowe itp.

POS-y używane są w handlu i reklamie – w najróżniejszych punktach sprzedaży, bankach, hurtowniach spożywczych, punktach informacji, galeriach handlowych, centrach rozrywki czy w siedzibach firm.  POS-y Warszawa wykonane są z dobrych, wytrzymałych materiałów i prezentują się bardzo elegancko, co skutecznie zwraca uwagę potencjalnych odbiorców. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy służą radą i pomocą dotyczącą produktów POS.

Każde zamówienie realizowane jest przez specjalistów z doświadczeniem i umiejętnościami, wszystkim klientom możemy zaoferować atrakcyjne ceny, a tym, którzy pierwszy raz zamawiają u nas POS-y lub inne produkty bądź usługi, możemy zaoferować zniżkę 10%.

Posy_21

Posy_3

Posy_4

Posy_5

Posy_6

Posy_7

Posy_8

Posy_9

Posy_10

Posy_11

Posy_12

Posy_13

Posy_14

Posy_15

 

Menu