Potykacze Warszawa

791361313 

  

 

Potykacze_1

Potykacze Warszawa

Polecamy potykacze Warszawa na zamówienie w atrakcyjnych cenach. Jedno bądź dwustronne potykacze reklamowe to dobre miejsce na umieszczenie plakatu czy innej formy reklamy. Widzimy je w kinie, banku, w galeriach handlowych i sklepach, biurowcach czy na wystawach i targach.

Potykacze to tani nośnik reklamowy, w który warto zainwestować gotówkę.  Są wytrzymałe, estetyczne i lekkie, więc łatwo je przetransportować i postawić w innym miejscu. Potykacze, które znajdują się w ofercie firmy Andrus są wykonane z PCV, aluminium bądź innych materiałów.

Klienci mogą zamówić u nas potykacze wraz z dopasowanym plakatem (nowi klienci otrzymają 10 % zniżki). Plakaty drukowane są nowoczesną metodą druku UV, który zapewnia wysoką jakość obrazu. Druk UV jest odporny na warunki atmosferyczne, a także na wodę i promieniowanie UV.

Wykonujemy na zamówienie także inne nośniki reklamowe wspierające sprzedaż, takie jak standy reklamowe, Rollupy, ścianki ekspozycyjne, stojaczki na ulotki, ekspozytory, podajniki, dyspozytory.

Potykacze_3a

Potykacze_5

Potykacze_6a

Potykacze_7

Potykacze_4

Potykacze_2a

Menu