Projekt CMYK do druku

791361313 

Projekt CMYK do druku

Projekt CMYK do druku

Najpopularniejszym zestawem barw do druku w profesjonalnych zakładach poligraficznych jest kolorystyka CMYK, na którą składają się następujące kolory farb drukarskich: błękitny (Cyan), purpurowy (Magenta), żółty (Yellow) oraz czarny (Key). W przypadku barw CMYK kolor powstaje na skutek odbicia światła na zadrukowanej powierzchni danego materiału.

Projekt CMYK do druku

Plik w kolorach CMYK do drukarni

Zanim prześlą Państwo plik do druku, należy wcześniej sprawdzić, czy Państwa projekt został przygotowany w kolorystyce CMYK. Jeśli nie, plik należy przekonwertować i dopiero wysłać go do zakładu poligraficznego. Dzięki temu unikną Państwo ewentualnych poprawek i w ten sposób zaoszczędzą zarówno swój czas, jak i czas pracowników drukarni.

Projekt CMYK do druku

Kolorystyka CMYK w projekcie do druku

Firma druknawszystkim.pl od ponad 20 lat wykonuje różnego rodzaju nadruki na praktycznie każdym materiale czy powierzchni. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu zdobyliśmy ogromną wiedzę oraz umiejętności w zakresie poligrafii, co przekłada się na jakość oraz trwałość naszych nadruków. 

Projekt CMYK do druku

Projekt CMYK do drukarni

W naszej pracowni indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, ponieważ zależy nam na tym, aby gotowy produkt całkowicie spełniał Państwa oczekiwania. Co więcej, pracujemy w pełni samodzielnie, dzięki czemu mamy pewność, że nasze nadruki zostały wykonane z zachowaniem najwyższych norm i standardów. 

Projekt CMYK do druku

Grafika CMYK do druku

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu, gdzie udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat naszej firmy oraz przedstawimy Państwu szczegółową ofertę świadczonych przez nas usług. Do usłyszenia!

Projekt CMYK do druku

Menu