Roll-up Warszawa

Roll-up_1

Roll-up Warszawa

Rollup wykorzystywany jest przede wszystkim podczas imprez targowych, konferencji, szkoleń, pokazów, prezentacji, kampanii, imprez biznesowych czy w galeriach handlowych. Rollup to świetny sposób na prezentację konkretnych produktów czy informacji. Stabilna i estetyczna konstrukcja z aluminium, która składa się z kasety z systemem rolującym, masztu, listwy zaciskowej oraz materiału z wydrukiem. Profesjonalny wydruk w technologii UV wykonujemy na wytrzymałym materiale blockout, odpornym na wygięcia czy zagięcia.

Rollupy oferowane przez nasze studio są wytrzymałe, lekkie, a ich montaż nie sprawia problemów. Nie zajmują dużo miejsca, co jest niezwykle istotne podczas wystaw czy targów. Dodatkowo są eleganckie i funkcjonalne, dlatego polecamy wystawcom, reklamodawcom, agencjom PR wysokiej jakości Rollupy Warszawa. Oferujemy Państwu Rollupy o różnych rozmiarach, w tym także Rollupy dwustronne.

Rollup to jeden z najpopularniejszych nośników reklamowych, ponieważ jest tani i bardzo funkcjonalny. Polecamy także inne produkty związane z reklamą –wszelakie standy reklamowe i systemy ekspozycyjne – między innymi stojaczki na ulotki, ekspozytory, potykacze, wyspy paletowe, dyspozytory, displaye czy ścinaki informacyjne.

Roll-up_2

Roll-up_3

Roll-up_4

Roll-up_5

Menu