Tabliczki PCV

791361313 

Tabliczki PCV

Tabliczki PCV

Nadruki na tablicach z tworzyw sztucznych to znakomity sposób na stworzenie trwałych i estetycznych materiałów na konferencje, firmowe eventy czy tematyczne wystawy. Na płytach PCV możliwy jest także wydruk szyldów reklamowych do sklepów lub lokali usługowych.

Tabliczki PCV

Nadruki na płytach PCV

Zakład poligraficzny druknawszystkim.pl przygotuje dla Państwa nadruki na tworzywach sztucznych w niemal każdym rozmiarze i kształcie. W naszej pracowni używamy maszyn wykorzystujących najnowsze technologie, dzięki czemu nadruki charakteryzują się wysoką wytrzymałością i są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Tabliczki PCV

Tablica informacyjna z PCV

Korzystamy z różnych materiałów podkładowych w zależności od potrzeb danego projektu i docelowego miejsca ekspozycji gotowego produktu. Do nadruków wykorzystujemy m.in.: PCV twardy, PCV spieniony, pianka PCV, komatex czy polistyren.

Tabliczki PCV

Tabliczka PCV z logo

W firmie druknawszystkim.pl indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, a powierzone zlecenia realizujemy z należytą starannością. Nie korzystamy z usług podwykonawców. Działamy na własną rękę, dzięki czemu jesteśmy pewni, że efekt końcowy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Tabliczki PCV

Płyta PCV z nadrukiem

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi poligraficzne w atrakcyjnych cenach. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Tabliczki PCV

Menu