Wodoodporne naklejki

791361313 

Wodoodporne naklejki

Wodoodporne naklejki

Naklejki samoprzylepne to świetna reklama dla Państwa przedsiębiorstwa. Są one małe, poręczne i łatwe w przenoszeniu. Zwykle przedstawiają jedynie logo firmy, dzięki czemu nie przytłaczają odbiorcy nadmiarem treści. Na witrynach lokali usługowych również pojawiają się różnego rodzaju nalepki, jednak zazwyczaj informują one o aktualnych promocjach lub godzinach otwarcia danego sklepu. 

Wodoodporne naklejki

Jak robi się wodoodporne naklejki

Bez względu na to, jakiego rodzaju naklejki są Państwu potrzebne, warto zainwestować w nalepki wodoodporne, których trwałość jest znacznie większa niż ich tradycyjnych papierowych odpowiedników. Naklejki wodoodporne zazwyczaj pokrywa się specjalną folią lub warstwą laminatu, dzięki czemu są one odporne na deszcz oraz promieniowanie słoneczne. 

Wodoodporne naklejki

Naklejki odporne na deszcz

Firma druknawszystkim.pl to profesjonalny zakład poligraficzny, który przygotuje dla Państwa wysokiej jakości etykiety, naklejki czy nalepki na witryny sklepowe. W branży działamy nieprzerwanie od ponad 20 lat, dlatego posiadamy potrzebną wiedzę oraz umiejętności do realizacji tego typu projektów.

Wodoodporne naklejki

Naklejki które są odporne na wilgoć

Pracujemy w pełni samodzielnie, co oznacza, że nie korzystamy z usług podwykonawców. Maksymalnie skracamy łańcuch dostaw, dzięki czemu oszczędzają Państwo nie tylko swój czas, ale także pieniądze. 

Wodoodporne naklejki

Trwałe naklejki odporne na deszcz

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość w atrakcyjnych cenach.

Wodoodporne naklejki

Menu