Wodoodporne tablice

791361313 

Wodoodporne tablice

Wodoodporne tablice

Wszelkiego rodzaju tablice informacyjne oraz materiały na wystawy plenerowe muszą zostać wykonane z trwałych i odpornych na deszcz materiałów, aby mogły służyć Państwu dłużej niż przez jeden sezon. Z tego względu warto skorzystać z pomocy specjalisty, który profesjonalnie Państwu doradzi oraz stworzy produkt, który będzie przystosowany do różnych warunków pogodowych.

Wodoodporne tablice

Tablice odporne na deszcz

Tablice przeznaczone do użytku zewnętrznego najlepiej wykonać z płyty PCV, która nie dość, że jest odporna na wilgoć, to na dodatek nie niszczy się pod wpływem działania promieni słonecznych. Do produkcji planszy plenerowych można wykorzystać także szkło lub metal, które również charakteryzują się wysoką odpornością na deszcz oraz promieniowanie UV.

Wodoodporne tablice

Trwałe tablice które są odporne na deszcz

Zakład poligraficzny druknawszystkim.pl stworzy dla Państwa solidne i trwałe tablice oraz plansze do użytku zewnętrznego. Wykonamy dla Państwa wymarzone nadruki na niemal każdym materiale czy powierzchni. 

Wodoodporne tablice

Tablice odporne na wilgoć

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia, ponieważ wieloletnie doświadczenie w branży poligraficznej nauczyło nas, że każdy klient ma inne potrzeby oraz oczekiwania wobec produktu końcowego.

Wodoodporne tablice

Wodoodporne tablice zewnętrzne

Gorąco zachęcamy Państwa do kontaktu. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Do usłyszenia!

Wodoodporne tablice

Menu