Wydruk na piance Warszawa

791361313 
  

 

Wydruk_na_piance_1

Wydruk na piance Warszawa

Druk odbywa się bezpośrednio na piance kartonowej lub na spienionym PVC. Zaletą tego nośnika jest wysoka estetyka tworzonych obrazów. Obrazy na piance mogą zostać wykorzystane jako dekoracja pokoju gościnnego salonu kosmetycznego. Wszędzie tam gdzie liczy się elegancja i dobry styl. Wydruk na piance jest dość powszechnie stosowany w reklamie – jako tablice informacyjne, szyldy czy plansze. To świetne rozwiązanie na różnego rodzaju targi lub wystawy.

Zachęcamy do zgłaszania zamówień na nasz adres e-mail. Błyskawicznie dokonamy wyceny i odezwiemy się do Państwa. Wystarczy wysłać plik ze zdjęciem, grafiką do wydruku i czekać na wycenę. Drukujemy na własnych materiałach wysokiej jakości, dbamy także o późniejszą bezpieczną przesyłkę wydruku na piance do klienta.

Wydruk na piance Warszawa to oferta kierowana do architektów, dekoratorów, właścicieli salonów sprzedaży, punktów usługowych czy klientów indywidualnych. Wykonamy nawet trudne i niestandardowe zlecenie, a każdy nowy klient dostanie u nas 10 % zniżki.

Wydruk_na_piance_2

Wydruk_na_piance_3

Wydruk_na_piance_4

Wydruk_na_piance_5

Wydruk_na_piance_6

Menu