Oklejanie samochodów Warszawa

791361313 
  

 

Oklejanie_samochodow_9.jpg

Oklejanie samochodów Warszawa

Oklejanie samochodów Warszawa umożliwia nie tylko umieszczenie mobilnej reklamy, ale i całkowitą zmianę wyglądu auta.

Mobilna reklama na samochodzie jest niezwykle skuteczna, gdyż trafia do szerokiego grona odbiorców. Jest widoczna zarówno dla przechodniów, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Auto oklejone grafiką reklamową wyróżnia się na tle innych pojazdów.

Naszym klientom oferujemy różnorodne formy oklejania samochodu.  Stosujemy między innymi reklamę wycinaną z kolorowej folii, która zawiera proste elementy graficzne, takie jak logo, dane adresowe czy hasło reklamowe. Wykorzystujemy także wydruk wielkoformatowy na foli, który zawiera zdjęcia i złożone motywy graficzne. Tym sposobem oklejone auto będzie prezentować się naprawdę ciekawie i zwróci uwagę niejednego przechodnia.

Drukujemy także na folii magnetycznej i folii One Way Vision. Folia One Way Vision pozwala na oklejanie samochodów w ten sposób, że reklama umieszczona na szybie nie ogranicza widoczności wewnątrz pojazdu. Natomiast folia magnetyczna ma taką zaletę, że możemy w każdym momencie ją oderwać i przykleić gdzie indziej, bez uszkodzenia karoserii. Folie magnetyczną stosuje się na płaskich powierzchniach.

Dzięki zaawansowanej technologii, oklejanie samochodu nie powoduje uszkodzenia oryginalnego lakieru, także przy demontażu. To znakomita forma reklamy – a my wykonamy dla Państwa każdy, nawet najtrudniejszy projekt.

Oklejanie_samochodow_1

Oklejanie_samochodow_10

Oklejanie_samochodow_3

Oklejanie_samochodow_8

Oklejanie_samochodow_5

Oklejanie_samochodow_6

Oklejanie_samochodow_7

Menu