Druk na drewnie Warszawa

Druk_na_drewnie_1

Druk na drewnie Warszawa

Druk na drewnie odbywa się za pomocą technologii druku UV. To nowoczesna technologia druku, odporna na promieniowanie i warunki atmosferyczne. Przed wydrukiem na drewnie należy uprzednio oszlifować jego powierzchnię.

Drukujemy zarówno na deskach (m.in. na świerku, sośnie, brzozie), sklejkach, jak i płytach MDF, które wykorzystuje się do produkcji mebli. Nadruki na frontach i blatach mebli mogą służyć do dekoracji salonów sprzedaży, lokali usługowych, biur czy mieszkań. Dodatkowo możemy zalakierować wydrukowany obraz.  Obrazy wydrukowane na drewnie przetrwają długie lata w nienaruszonym stanie – szeroka paleta barw i szczegółów jest możliwa dzięki nowoczesnym maszynom i technologiom.  Drewno to bardzo stylowy materiał podkładowy do druku – możemy więc być pewni, że połączenie druku i drewna pozwoli na osiągnięcie imponujących efektów.

Drukujemy także na innych powierzchniach, dostarczając gotowych rozwiązań architektom czy dekoratorom wnętrz. W naszej ofercie, obok „druk na drewnie Warszawa”, znajduje się również druk na szkle, druk na tkaninach, druk na plexi, druk na glazurze, druk na PVC, druk na wykładzinie, wydruk na płótnie Canvas, oklejanie witryn i samochodów, itp. Jeśli potrzebują Państwo skutecznej reklamy, zapraszamy do kontaktu!

Druk_na_drewnie_2

Druk_na_drewnie_3

Druk_na_drewnie_4

Druk_na_drewnie_5

Druk_na_drewnie_6

Druk_na_drewnie_7

Menu