Koszulki z nadrukiem Warszawa

791361313 

 

 

Koszulki_z_nadrukiem_1

Koszulki z nadrukiem Warszawa

Wciąż szukasz w sklepie fajnej koszulki z odpowiednim nadrukiem? Po co? Możesz przecież zamówić koszulkę w Internecie, i to od ciebie zależy, jaki znajdzie się na niej wzór. Może to być się zarówno twoja twarz, jak i motyw z ulubionego filmu czy wesoły napis. Wiele osób zamawia także koszulki specjalnie na jakieś wyjątkowe okazje, na przykład wieczór panieński/ kawalerski, urodziny czy wspólny wyjazd.

Koszulka z własnym nadrukiem to świetna forma reklamy – może być wykorzystana podczas akcji promocyjnych, eventów, zawodów sportowych czy konferencji. Na t-shircie można umieścić różnorodną grafikę – od logo i adresu www, po zdjęcia i obrazy. Odzież reklamowa ułatwia stworzenie pozytywnego wizerunku firmy, oprócz koszulek z nadrukiem oferujemy także czapeczki, kurtki czy bluzy z własnym wzorem.  Wykonamy każdy wzór, dlatego zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, koszulki z nadrukiem Warszawa dla nowych klientów 10% taniej!

Koszulki z nadrukiem wykonujemy za pomocą nowoczesnych technologii (termotransfer, sublimacja) i maszyn, dzięki czemu nadrukowany wzór jest wyraźny i nie ściera się po kilku tygodniach użytkowania.

Koszulki_z_nadrukiem_2

Koszulki_z_nadrukiem_3

Koszulki_z_nadrukiem_4

Koszulki_z_nadrukiem_6b      Koszulki_z_nadrukiem_6a

Koszulki_z_nadrukiem_5

Koszulki_z_nadrukiem_10

Koszulki_z_nadrukiem_9

Koszulki_z_nadrukiem_8      Koszulki_z_nadrukiem_7

 

Menu