Ploter UV Warszawa

791361313 
  

 

Ploter_UV_1

Ploter UV Warszawa

Ploter UV Warszawa to nowoczesna maszyna do bezpośredniego druku UV. Nasze studio poligraficzne korzysta z tego urządzenia, ponieważ zapewnia ono perfekcyjny wydruk na każdej powierzchni. Za jego pomocą można wykonać druk wielkoformatowy na przykład na szkle, drewnie, PCV, kartonie, płótnie malarskim czy wykładzinie.  Gwarantuje wysoką jakość drukowanego obrazu i wierne odzwierciedlenie wszystkich, nawet najdrobniejszych szczegółów. Nasza załoga regularnie odbywa specjalistyczne szkolenia, by w pełni wykorzystać potencjał i możliwości nowoczesnego plotera.

Model, który posiadamy to szwajcarski ploter UV. Jego najważniejsze zalety to wyraźne i mocne kolory (idealna czerń, naturalne szarości), brak bandingu/paskowania, gładkie przejście tonalne, perfekcyjne aple. Rozdzielczość maszyny ploter UV Warszawa to 1440 dpi kropla 6 pikolitrów. Możliwość druku tekstu do 3 punktów. Do druku wykorzystujemy wyłącznie oryginalne atramenty najlepszej jakości, możliwość także drukowania z białym atramentem i lakierem.

Polecamy usługi naszego studio zarówno firmom, które mogą się w oryginalny i przemyślany sposób zareklamować, jak i osobom prywatnym, które chcą zamówić fototapety, obrazy na szkle, pleksi czy koszulki z nadrukiem.

Ploter_UV_2

Ploter_UV_3

Ploter_UV_4

Ploter_UV_5

Menu