Druk na wszystkim

Druk_na_wszystkim_1

Druk na wszystkim

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy, która od kilkunastu lat działa w branży poligraficznej i reklamowej. Oferujemy naszym klientom druk na wszystkim. Drukujemy bezpośredniego na płaskich i grubych materiałach podkładowych do 40mm. Dopuszczalna szerokość materiału podkładowego to 250cm.

Drukujemy na każdym podłożu, między innymi na PCV, plexi, szkle, drewnie, glazurze, blachach metali kolorowych i ocynkowanych, Dibondzie, tkaninach, piance, tekturach i papierach sztywnych, materiałach skórzanych, polipropylenie.

Drukowanie odbywa się z rozdzielczością do 1440 dpi, w najczęściej spotykanym formacie: 300cm x 200cm.

Wykorzystujemy technologię wielkoformatowego druku UV, która obecnie jest najnowszą technologią druku wielkoformatowego. Zastosowanie farb utrwalanych promieniowaniem UV zapewnia większe możliwości niż druk solwentowy, a także zdecydowanie szybszy czas realizacji. Natomiast druk cyfrowy doskonale sprawdza się przy niskich nakładach. Oferujemy wydruk wielkoformatowy, który ma zastosowanie w przypadku wielkogabarytowych reklam i obrazów. Oferujemy również nadruki na gadżetach np. usb, zapalniczki, buty itp. Sprawdź naszą ofertę –naprawdę warto!

Druk_na_wszystkim_2

Druk_na_wszystkim_2a

Druk_na_wszystkim_2c

Druk_na_wszystkim_2d

Druk_na_wszystkim_2b

Druk_na_wszystkim_5

Druk_na_wszystkim_6

Druk_na_wszystkim_7

Druk_na_wszystkim_8

Druk_na_wszystkim_9

Druk_na_wszystkim_10

Druk_na_wszystkim_11

Druk_na_wszystkim_13

Druk_na_wszystkim_14

Druk_na_wszystkim_15

Druk_na_wszystkim_16

Druk_na_wszystkim_17

 

Menu