Identyfikatory Warszawa

791361313 
  

 

 

 

Identyfikatory_1

Identyfikatory Warszawa

Polecamy identyfikatory na zamówienie – oferujemy między innymi identyfikatory aluminiowe, foliowane, plastikowe i z laminatu grawerskiego.Identyfikatory używane są w wielu miejscach, na przykład w restauracjach, szkołach, marketach, biurach, magazynach, ale również podczas wycieczek, targów, konferencji, zjazdów i spotkań towarzyskich.

Wykonujemy także wizytówki, które są równie ważne w nawiązywaniu nowych kontaktów jak identyfikatory. Wizytówka powinna być elegancka i czytelna, tak by nie odstraszała swoim wyglądem nieznajomych, wręcz przeciwnie, zachęcała do kontaktu.Wizytówki drukujemy na każdym rodzaju papieru techniką offsetową lub sitodruku.

Drukujemy według wzoru klienta! Na życzenie możemy jednak wydrukować według własnych wzorów, nie jest to obłożone dodatkową opłatą.Oferujemy szeroki asortyment reklamowy dla firm i biur: pieczątki (kieszonkowe, okrągłe, owalne, nietypowe), nadruki na koperty, listowniki, karty plastikowe, reklamy świetlne (m. in. neony, podświetlane kasetony), szyldy, ulotki, teczki, kubki, czapki, Rollupy, nadruki na cd, koszulki z nadrukiem.

Identyfikatory_4

Identyfikatory_2

Identyfikatory_3

Menu