Fototapety Warszawa

791361313 
  

 

 

Fototapety_1

Fototapety Warszawa

Fototapety to metoda na ozdobę nudnej ściany i mało atrakcyjnego wystroju pomieszczenia. Zdjęcie w dużym formacie, z możliwością oprawienia i umiejętnie wkomponowane w otoczenie doda elegancji i nowoczesności. Fototapety wykonane w naszym studio nawet po wielu latach wyglądają na nowe – nie ma obawy, że wyblakną czy się pościerają.

Fototapety imponująco będą się prezentować zarówno w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym, jak i w restauracji, gabinecie lekarskim, salonie kosmetycznym, biurze turystycznym, sklepie odzieżowym czy klubie muzycznym.  Fototapety mogą przedstawiać zarówno krajobrazy, jak i portrety, samochody, komiksy czy znane budynki. Zwykły pokój i jego białe ściany mogą zamienić się w dżunglę, wielkie miasto czy halę sportową. Wszystko zależy od pomysłowości naszych klientów.  My zrealizujemy dla Państwa każdy projekt, każdy wzór, także fototapety wielkoformatowe.

Wystarczy wysłać do nas wybrany wzór bądź grafikę, a my za pomocą nowoczesnej technologii druku cyfrowego stworzymy fototapetę. Zdjęcia na fototapetę można znaleźć w internetowych bazach fotografii lub wybrać z gotowych wzorów. Oferujemy m.in. tapety papierowe z nadrukiem, tapety na folii do samodzielnego naklejania.

Fototapety_2

 

Fototapety_4

Fototapety_5

Fototapety_6

Fototapety_7

Menu