Eko druk

791361313 

 

Eko druk

Eko druk

Współcześnie produkty ekologiczne zyskują coraz większą popularność. Dzieje się tak, ponieważ zarówno konsumenci, jak i producenci, są coraz bardziej świadomi i starają się zahamować proces wyniszczania środowiska naturalnego. Ekologiczna rewolucja dotknęła także branżę poligraficzną. Dzięki temu wszelkiego rodzaju nadruki coraz częściej wykonywane są w sposób bezpieczny dla naszej planety.

Eko druk

Ekologiczne nadruki

Druk ekologiczny to przede wszystkim mniejsze zużycie wody oraz energii. Pod tym hasłem kryją się także nowoczesne farby i tusze, które nie zawierają niebezpiecznych dla środowiska substancji chemicznych, a co istotne - ekologiczne zamienniki są równie trwałe, co tradycyjne farby i tusze. 

Eko druk

Eko druk dla firm

Opakowania produktów drukarskich również są ekologiczne - najczęściej wykonuje się je z materiałów, które pochodzą z recyklingu lub z łatwością rozkładają się w środowisku naturalnym. W ten sposób zminimalizowana zostaje produkcja śmieci, co również ma ogromne znaczenie dla naszej planety.

Eko druk

Eko nadruki 

Druknawszystkim.pl to zakład poligraficzny z wieloletnim doświadczeniem, który na co dzień świadomie korzysta z ekologicznych rozwiązań. W naszej pracowni zrealizujemy praktycznie każdy pomysł naszych klientów, ponieważ nanosimy nadruki na dowolnie wybrany przez Państwa materiał czy tworzywo. Co więcej, pracujemy w pełni samodzielnie, dzięki czemu możemy zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych usług i produktów. 

Eko druk

Eko druk dla osób prywatnych 

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Telefonicznie lub drogą mailową omówimy Państwa projekt i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. 

Eko druk

Menu