Druk na pleksie Warszawa

791361313 
  

 

Druk_na_plexi_1

Druk na pleksie Warszawa

Druk na pleksie zdobywa coraz większą popularność zarówno u reklamodawców jak i dekoratorów wnętrz i architektów. Za pomocą zaawansowanej technologii i nowoczesnych maszyn, na pleksie można stworzyć eleganckie i nowoczesne obrazy. Drukujemy według wzoru i grafiki klienta, dlatego druk na pleksie można wykorzystać w celach reklamowych, jak i do ozdoby własnego mieszkania, sklepu czy gabinetu.

Druk na pleksie znakomicie będzie prezentował się na przykład w modnym klubie muzycznym, restauracji czy galerii handlowej. Dla zwiększenia efektu, do ekspozycji można użyć podświetlanej płyty.Szkło akrylowe, pleksi, plexiglas, metapleks – profesjonalny druk na pleksie w atrakcyjnych cenach.  Polecamy także inne usługi poligraficzne, między innymi druk na kapie, szkle, drewnie, kapie, glazurze i wszystkich innych materiałach podkładowych.

Posiadamy nowoczesny i rozbudowany park maszyn, a druk na pleksie wykonujemy w technologii UV. To najnowocześniejsza metoda druku -niezwykle odporna, między innymi na wodę i promieniowanie UV.Naszym klientom zapewniamy fachową pomoc w przygotowaniu projektu, szybką realizację, bezpieczną przesyłkę i atrakcyjne ceny!

Druk_na_plexi_2

Druk_na_plexi_3

Druk_na_plexi_4

Druk_na_plexi_5

 

 

 

Menu