Druk na PCV Warszawa

Druk_na_PCV_1

Druk na PCV Warszawa

Druk na pcv to bezpośredni druk UV na tworzywach sztucznych.  Jego zalety to estetyczny wygląd, bardzo szczegółowe odwzorowanie kolorów i wysoka jakość obrazu. Drukujemy na różnych materiałach podkładowych – PCV twardy, PCV spieniony, pianka PCV, komatex i polistyren.

Drukarnia siedzibę ma w stolicy, na Służewcu. Na rynku działamy z powodzeniem od 25 lat. Druk na pcv Warszawa wykonywany jest przy użyciu nowoczesnych technologii i maszyn.  Używamy między innymi szwajcarskiego plotera UV.  Wydruk na tej maszynie jest bardzo wytrzymały, odporny na przykład na złe warunki atmosferyczne.

Jeśli chcesz się przekonać, jak wygląda druk na pcv, skontaktuj się z nami – gwarantujemy szybką wycenę każdego zlecenia. Andrus to także profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta, atrakcyjne ceny, szybki termin realizacji, otwartość (wykonamy każdy wzór!), błyskawiczna i bezpieczna wysyłka kurierem. Skontaktuj się z nami i zapytaj o druk na pcv Warszawa – nie pożałujesz! Wykonujemy także inne usługi poligraficzne jak druk wielkoformatowy UV, druk na szkle, druk na pleksie, stojaki, standy, POS-y, rollupy, obrazy, gadżety reklamowe.

Druk_na_PCV_4

Druk_na_PCV_5

Druk_na_PCV_6

Menu