Wydruk UV Warszawa

791361313 
  

 

Wydruk_UV_2

Wydruk UV Warszawa

Ekologiczny wydruk UV jest najnowocześniejszą technologię druku wielkoformatowego. Opiera się na podobnych technologiach jak druk solwentowy, różnica polega między innymi na tym, że rozpuszczalnikowe farby solwentowe zastąpiono farbą utrwalaną promieniowaniem eko UV.Technologia eko UV ma nad drukiem solwentowym przewagę pod względem szybkości wydruku.

Wydruk bezpośrednio z pliku odbywa się błyskawicznie, i po jego zakończeniu można wysłać już gotowy projekt do klienta. Natomiast farby solwentowe muszą wyschnąć przez określony czas, zanim będzie można zakończyć cały proces. Wydruk eko UV pozwala jeszcze lepiej wykorzystywać potencjał nowoczesnych maszyn i uzyskać najwyższą jakość i dokładność wydruku. Nasza pracownia korzysta ze szwajcarskiego plotera. Sprawdzam

Wydruk UV Warszawa umożliwia bezpośredni druk na materiałach podkładowych do 50 mm. Nasza firma oferuje druku na wszystkim: szkle, glazurze, blachach metali kolorowych i ocynkowanych, tapetach, fototapetach, Dibondzie, drewnie, płytach PCV, hipsie, wykładzinie, tkaninach, czy na polipropylenie. A naszej ofercie jest również druk białym lakierem. Wydruk eko UV Warszawa to technologia odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, skrajne temperatury i na promieniowanie UV.

Wydruk_UV_3

Wydruk_UV_4

Wydruk_UV_5

Wydruk_UV_6

Wydruk_UV_1a

Wydruk_UV_7

Menu