Druk na folii Warszawa

791361313 
  

 

Druk_na_folii_1

Druk na folii Warszawa

Druk na folii Warszawa wykonujemy na różnych rodzajach folii. Drukujemy między innymi na folii One Way Vision, którą stosuje się najczęściej na pojazdach, szybach wystawowych czy oknach budynków. Umożliwia obserwowanie otoczenia osobom będącym wewnątrz oklejonego pomieszczenia czy samochodu. Folia One Way Vision wykorzystywana jest zazwyczaj do celów reklamowych.

Nowoczesne maszyny umożliwiają także druk na folii adhezyjnej. To inaczej folia samoprzylepna. Stosowana jest na gładkich powierzchniach, takich jak szyba czy ekran monitora. Folia adhezyjna po zerwaniu nie zostawia śladów - można ją wielokrotnie naklejać na telewizor, monitor, lodówkę, okno czy pralkę. Dowolny jest kształt i rozmiar, a także nadrukowany wzór czy napis.

Wykonujemy także druk na folii dekoracyjnej i druk na folii PVC. Zapewniamy najwyższą jakość wydruku i przystępne ceny. Nasz zespół jest gotowy wykonać każde zlecenie, nawet niestandardowe.  Drukujemy nie tylko na folii, ale na każdej innej powierzchni – drewnie, glazurze, szkle, tkaninie czy kamieniu. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą profesjonalnego druku.

Druk_na_folii_2

Druk_na_folii_4

Druk_na_folii_5

Druk_na_folii_3

Menu